22 Mart 2011 Salı

HALDUN DORMEN & SILVERLINE REKLAM FİLMİ

Şu günlerde başarımızı büyük bir sevinç ile kutluyoruz.
Kısaca SILVERLINE;

1994 yılında 5 Çılgın Türk tarafından  Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde kuruluş çalışmaları başlayan firma genç, dinamik ve deneyimli kadrosundan aldığı güçle kısa sürede üretime başlamıştır. 
Firma çıkarttığı ilk model olan Softline fırın üstü aspiratörü ile başlattığı estetik ve kalite ilkesini, genişleyen ürün gamıyla ocak, fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi, buzdolabı, evye ve batarya modellerine de taşımayı başarmıştır. 

Türkiye piyasasında,
92 adet bölge temsilciliğimiz
kanalıyla ulaştığımız 450'den fazla tali bayi ağı ile satış ve pazarlama faaliyetleri sürdürülmektedir. Sektörel liderliğimizi desteklemek amacıyla 170 adet yetkili servisimiz, satış sonrası hizmet kalitesi konusunda çalışmaktadır. 


Dünya piyasasında da
Rusya, Almanya, İngiltere, Yunanistan başta olmak üzere Kazakistan, Lübnan, Libya, Norveç, Bulgaristan, Letonya, Azerbaycan, İsrail, Litvanya, Kıbrıs ve Avustralya ve sonra olarak Amerikaya 
ihracat yaparak önemli bir yer edinen firmamız müşteri portföyünü daha da genişletme arzusunda ve çabasındadır.
 

Sılverlıne markası ile Türkiyede Aspiratör alanında 1.sırayı alırken Davlumbaz alanında Dünyada ilk 10 da yer almaktadır. 
Yeni bir proje ve yeni reklam filmimiz ve işte karşınızda SILVERLINE SILENTS serisi.....5 yorum:

MUHTEREM GÜNER dedi ki...

reklamı dün izledim ve eşime dedim ki '' ben ne kadar teknolojiden uzağım , kumandalı aspiratör varmış ''
ben beğendim aspiratörüde reklamı da :)
başarılar ...

Yeşim dedi ki...

Gerçekten güzel bir reklam filmi olmuş.
başarılar ...

sevda dedi ki...

bu reklam filmini izlemedim ama merak ettim canım.inşallah buyuk katkıları olur firmaya.öpüyorum.

yeşim dedi ki...

mutfağımda bende silverline tercih ettim.biraz pahalı ama olsun çok çok beğenmiştim...aspiratörü harika istersem oturduğum yerden uzaktan kumanda ile çalıştırabiliyorum ne koku ne duman...ve ocağı mükemmel...ocağın üzerine bir aparat var ızgara için olağan üstü...herkese tavsiye ediyorum.isterseniz mutfak resmimi bloğuma ekleyebilirim...sevgiler...

yeşim dedi ki...

resimleri ekledim canım...ürün teklifin için çok teşekkür ediyorum.henüz servisin verdiği ürünler duruyor.ihtiyacım olduğunda rahatsız ederim...bu arada silverline reklamınıda çok iyi yaptığıma inanıyorum waala feda olsun ben çok memnunum...silverline hakkında aklıma takılan sormak istediğim şeyleri zaman içinde sorabilirmiyim?
öpütüm çok...sevgilerr...